אנו נצא לטיול מים רטוב צונן ומרענן בחלקו נלך בתוך המים נהנה משלל בריכות בהן נוכל לשחות ולטבול את עצמנו להצטנן ולהתרענן כיאה ליום קיץ חם … …
תחנות ושעות האיסוף:
06:30 : גלילות : בתחנת האוטובוס מתחת לגשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:35 : כפר שמריהו : בתחנת האוטובוס אחרי הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:45 : מחלף נתניה צפון : בתחנת האוטובוס לפני הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:55 : מחלף אולגה : בתחנת האוטובוס ליד גשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:05 : מחלף אור עקיבא : בתחנת האוטובוס אחרי הכיכר על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:25 : לב המפרץ : בתחנת האוטובוס מול הסינמול על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:35 : הצריף: בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון..
07:40 : צבר : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:45 קריון : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי מול מכון מור לכוון צפון
לתחנות נוספות על אם הדרך יש ליצור קשר עם יוסי פרץ.
בהרשמתכם לטיול הנכם מצהירים בזאת כי מצב בריאותכם תקין וכושרכם הפיזי והגופני מתאים לאופיו של הטיול כפי שתואר