נצא לטיול מיוחד באחד מהאזורים היפים והמרתקים בארץ הוא הר לטיול מקסים ובמסלול מרהיב אל הר הלל ובעקבות פרח האדמוני והנדיר היא אדמונית החורש הפורחת בתקופה זו של השנה לזמן קצר מאוד.. לכן אם יתמזל מזלנו (כי לטבע יש שפה משלו והוא קובע לעצמו את לוחות הזמנים)
בהמשך נצא למסלול מרהיב שם נהנה ממזג האוויר האביבי ומפריחתו וממלא תפארתו של הר הלל ורכס המירון המוריק והפורח ..
נתחיל את מסלולנו בכפר הדרוזי בית ג'אן נתהלך קמעה בין בתי הכפר הציורי נכנס אל שביל האדמוניות בהר הלל .. נמשיך למעיין עין זקן ונסיים בחניון הפיתול
נסיים ונסכם עם הפיקניקון המסורתי שלנו לפני שנעשה את דרנו לצפון ולמרכז מסופקים ומרוצים מעוד חוויה שאספנו אל סל הזכרונות שלנו
תחנות ושעות האיסוף:
06:30 : גלילות : בתחנת האוטובוס מתחת לגשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:35 : כפר שמריהו : בתחנת האוטובוס אחרי הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:45 : מחלף נתניה צפון : בתחנת האוטובוס לפני הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:00 : מחלף אולגה : בתחנת האוטובוס ליד גשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:05 : מחלף אור עקיבא : בתחנת האוטובוס אחרי הכיכר על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:30 : לב המפרץ : בתחנת האוטובוס מול מרכזית המפרץ על הכביש הראשי לכוון יוקנעם.
07:40 : הצריף: בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון..
07:45 : צבר : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:45 קריון : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי מול מכון מור לכוון צפון
08:00 : עין המפרץ : במתחם הקניות ביג – קפה ארומה שם נקיים את הפסקת הבוקר שלנו.
לתחנות נוספות על אם הדרך יש ליצור קשר עם יוסי פרץ.
בהרשמתכם לטיול הנכם מצהירים בזאת כי מצב בריאותכם תקין וכושרכם הפיזי והגופני מתאים לאופיו של הטיול כפי שתואר