תחנות ושעות האיסוף:
06:00 : קריון : בתחנת האוטובוס מול מכון מור על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:05 : צבר : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:10 : הצריף: בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:15 : לב המפרץ : בתחנת האוטובוס מול הסינמול על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:25 : מקסים : בתחנת האוטובוס מול מסעדת מקסים על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:40 : מחלף אר עקיבא : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:50 : מחלף אולגה : בתחנת האוטובוס ליד גשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:00 : מחלף נתניה צפון : בתחנת האוטובוס לפני הגשר על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:15 : כפר שמריהו : בתחנת האוטובוס אחרי הגשר על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:20 : גלילות : בתחנת האוטובוס מתחת לגשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:35 : ראשון לציון: בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי מול מכבי אש לפני הירידה לכביש 4 לכוון דרום.
08:00 : דבירה: במתחם תחנת הדלק דבירה שם נקיים את הפסקת הערב שלנו ..
לתחנות נוספות על אם הדרך יש ליצור קשר עם יוסי פרץ. – 052-2660060
בהרשמתכם לטיול הנכם מצהירים בזאת כי מצב בריאותכם תקין וכושרכם הפיזי והגופני מתאים לאופיו של הטיול כפי שתואר