נצא לטיול במסלול חדש במכתש היפה שליד ירוחם.
נעשה דרכנו דרומה , נעבור דרך העיירה המדברית ירוחם ונגיע למצפור הר אבנון.
נחלץ עצמות , ננשום אוויר פסגות ונהנה מהתצפית המרהיבה מפסגת ההר למכתש. נצא להליכה ונעבור דרך מחנה מחפשי הנפט, נמשיך ונרד למכתש בדרכים ברטיות שנועדו לחיפוש נפט ונגיע לשפט המכתש.
נבין מדוע נקרא המכתש "חלון גיאולוגי" ונגיע לאתר מרשים שיזכיר לנו עצים מאובנים אך, בפועל אילו הם אבני חול קוורציות מרשימות.
נמשיך עם שביל שסומן לאחרונה ונצלול לעומק המכתש , נהנה משפע של צבעים, תצורות גיאולוגיות ייחודיות וכמובן מהפסקת קפה מסורתית.
נמשיך עם השביל ונקנח באתר החולות הצבעוניים של המכתש עם טקס התמונה הקבוצתית …..
מלאי חוויות ורשמים נעשו דרכנו צפונה ….
תחנות ושעות האיסוף:
06:00 : קריון : בתחנת האוטובוס מול מכון מור על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:05 : צבר : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:10 : הצריף: בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:15 : לב המפרץ : בתחנת האוטובוס מול הסינמול על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:25 : מקסים : בתחנת האוטובוס מול מסעדת מקסים על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:40 : מחלף אר עקיבא : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:50 : מחלף אולגה : בתחנת האוטובוס ליד גשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:00 : מחלף נתניה צפון : בתחנת האוטובוס לפני הגשר על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:15 : כפר שמריהו : בתחנת האוטובוס אחרי הגשר על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:20 : גלילות : בתחנת האוטובוס מתחת לגשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:35 : ראשון לציון: בתחנת האוטובוס מול תחנת מכבי האש נירידה לכביש 4 לכוון דרום.
08:00 : דבירה: במתחם תחנת הדלק דבירה שם נקיים את הפסקת הבוקר שלנו ..
בהרשמתכם לטיול הנכם מצהירים בזאת כי מצב בריאותכם תקין וכושרכם הפיזי והגופני מתאים לאופיו של הטיול כפי שתואר