נצא לטיול ייחודי בגליל העליון המזרחי…
נעפיל לרכס רמים המרשים עד שנגיע למושב רמות נפתלי שם נתחיל את מסלולינו.
נתחבר אל שביל ישראל ונצעד בין עצי אלה אטלנטית עתיקים ומרשים עד שנעפיל אל קרן נפתלי שם נהנה מהפסקה קצרה, נוף מקסים אל עמק החולה ונפגוש במקווה חשמונאי מרשים שהינו מהעתיקים בארצנו.
נמשיך לצעוד בשביל ישראל על רכס רמים , נהנה מהצמחייה הייחודית המשלבת צומח ים תיכוני וגם צומח המתאים לאקלים יובשני יותר.
כמובן שבמהלך כל הדרך נהנה מהנופים המהפנטים של עמק החולה, הגולן ורכסי החרמון.
לאחר הליכה מהנה על קו הרכס נגיע לנבי ישע- מבנה קבר מרשים ומסגד, כאן על פי אמונת השיעים שחיו במקום עד למלחמת העצמאות נמצא קברו של יהושע בן נון.
נחצה את הכביש ונגיע למצודת כ"ח ונשמע את סיפורה.
לאחר הפסקה קצרה ניקח נשימה עמוקה ונרד בשביל מאתגר ומהנה אל עמק החולה דרך נחל קדש ושביל הפלמ"ח. לאחר הליכה מהנה ומרשימה ..נקנח בפיקניקון המסורתי שלנו שם נחגוג את יום הולדתה של חברתנו לקבוצה האחת והיחידה ..רונית שרעבי "האלופה שלנו" …מזל טוב
עייפים אך מרוצים ובעיקר מלאים בחווית ורשמים..
תחנות ושעות האיסוף:
06:30 : גלילות : בתחנת האוטובוס מתחת לגשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:35 : כפר שמריהו : בתחנת האוטובוס אחרי הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:45 : מחלף נתניה צפון : בתחנת האוטובוס לפני הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:00 : מחלף אולגה : בתחנת האוטובוס ליד גשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון
07:05 : מחלף אור עקיבא : בתחנת האוטובוס אחרח הכיכר על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:35 : לב המפרץ : בתחנת האוטובוס מול הסינמול על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:40 : הצריף: בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:50 : קריון : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון
08:00 :עין המפרץ : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי מול ביג עין המפרץ .
08:30 :עמיעד – בתחנת הדלק בעמיעד שם תתקיים הפסקת הבוקר שלנו
לתחנות נוספות על אם הדרך יש ליצור קשר עם יוסי פרץ
בהרשמתכם לטיול הנכם מצהירים בזאת כי מצב בריאותכם תקין וכושרכם הפיזי והגופני מתאים לאופיו של הטיול כפי שתואר