נצא לטיול של תחילת הקייץ שכולו מתובל בטבילות במים הקרירים והצלולים של נחל כזיב שאינו מכזיב עם שילוב של ירוק עד שיש רק בגליל העליון המערבי.
את טיולנו נתחיל בחניון הזיתים אשר כבר משם יהיה ניתן לתצפת על עבר ערוצו המרהיב של נחל כזיב ושלוחותיו.
נתחיל בירידה מאתגרת אך לא ארוכה במיוחד עד שנגיע אל הנחל ואל החלק הכייפי והרטוב ..
ונצא למסע קסום באפיק הנחל. נהנה שפע הצמחייה , המים והנוף כמובן . נמשיך בהליכה במים , נהנה מבריכות השכשוך , שפע התאנים וכמובן נעצור להפסקת קפה בין פלגי המים .
לאחר ההליכה במים נגיע לעין טמיר והאמיצים בנינו יוכלו להיכנס לנקבה ולהנות מהמים הקרירים.
לאחר שציננו את גופינו ניקח אויר ונעלה במעלה הדרך אל עבר מצפור המונפורט ,הוא המבצר המרשים שנבנה על ידי אבירי המסדר הטבטוני במאה ה12.
נתצפת על המנזר, ונשמע את סיפורו, וכמובן מהנוף המשגע של נחל כזיב שהינו אחד היפים והמרשימים בצפון ארצנו .
נסיים את טיולנו ונקנח אותו עם הפיקניקון המסורתי שלנו כשלאחריו נחזור לביתנו עם עוד חוויה שאספנו אל סל הזכרונות שלנו..
צפו לטיול חוויתי ומלא רשמים ..
תחנות ושעות האיסוף:
06:25 : גלילות : בתחנת האוטובוס מתחת לגשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:30 : כפר שמריהו : בתחנת האוטובוס אחרי הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:40 : מחלף נתניה צפון : בתחנת האוטובוס לפני הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:50 : מחלף אולגה : בתחנת האוטובוס מתחת לגשר החדש על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:00 : מחלף אור עקיבא : בתחנת האוטובוס אחרי הכיכר על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:25 : מקסים : בתחנת האוטובוס מול מסעדת מקסים לכוון הקריות.
07:35 : לב המפרץ : בתחנת האוטובוס מול הסינמול על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:40 : הצריף: בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון..
07:45 : צבר : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:50 : קריון : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי מול מכון מור לכוון צפון
08:00 : עין המפרץ : בקפה ארומה – מתחם ביג עין המפרץ שם נקיים את הפסקת הבוקר שלנו.
08:45 : נהריה : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי מול קניון ארנה לכוון כברי
בהרשמתכם לטיול הנכם מצהירים בזאת כי מצב בריאותכם תקין וכושרכם הפיזי והגופני מתאים לאופיו של הטיול כפי שתואר