תחנות ושעות האיסוף:
06:30 : קריון : בתחנת האוטובוס מול מכון מור על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:35 : צבר : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:40 : הצריף: בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:45 : לב המפרץ : בתחנת האוטובוס מול הסינמול על הכביש הראשי לכוון דרום.
06:55 : מקסים : בתחנת האוטובוס מול מסעדת מקסים על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:25 : מחלף אולגה : בתחנת האוטובוס ליד גשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:35 : מחלף נתניה צפון : בתחנת האוטובוס לפני הגשר על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:45 : כפר שמריהו : בתחנת האוטובוס אחרי הגשר על הכביש הראשי לכוון דרום.
07:50 : גלילות : בתחנת האוטובוס מתחת לגשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון דרום.
08:30 : לטרון : במתחם תחנת הדלק בלטרון שם נקיים את הפסקת הבוקר שלנו .. ..
לתחנות נוספות על אם הדרך יש ליצור קשר עם יוסי פרץ.
בהרשמתכם לטיול הנכם מצהירים בזאת כי מצב בריאותכם תקין וכושרכם הפיזי והגופני מתאים לאופיו של הטיול כפי שתואר