תחנות ושעות האיסוף:
06:45 : גלילות : בתחנת האוטובוס מתחת לגשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:50 : כפר שמריהו : בתחנת האוטובוס אחרי הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון..
06:55 : מחלף נתניה צפון : בתחנת האוטובוס לפני הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון..
07:15 : מחלף אולגה : בתחנת האוטובוס ליד גשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:55 : לב המפרץ : בתחנת האוטובוס מול הסינמול על הכביש הראשי לכוון צפון..
08:00 : הצריף: בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון..
08:05 : צבר : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון.
08:30 : עין המפרץ : במתחם הקניות ביג עין המפרץ בקפה ארומה שם תתקיים הפסקת הבוקר שלנו.
09:10 : כרמיאל : בתחנת האוטובוס מול ביג כרמיאל על הכביש הראשי לכוון צפון.
לתחנות נוספות על אם הדרך יש ליצור קשר עם יוסי פרץ.
בהרשמתכם לטיול הנכם מצהירים בזאת כי מצב בריאותכם תקין וכושרכם הפיזי והגופני מתאים לאופיו של הטיול כפי שתואר