צפו לטיול כייפי וחוויתי במיוחד …
תחנות ושעות האיסוף:
06:30 : גלילות : בתחנת האוטובוס מתחת לגשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:35 : כפר שמריהו : בתחנת האוטובוס אחרי הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:45 : מחלף נתניה צפון : בתחנת האוטובוס לפני הגשר על הכביש הראשי לכוון צפון.
06:55 : מחלף אולגה : בתחנת האוטובוס ליד גשר הולכי הרגל על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:05 : מחלף אור עקיבא : בתחנת האוטובוס אחרי הכיכר על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:30 : לב המפרץ : בתחנת האוטובוס מול הסינמול על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:40 : הצריף: בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון..
07:45 : צבר : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון צפון.
07:50 קריון : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי מול מכון מור לכוון צפון
08:10 גבעת אבני : בתחנת האוטובוס על הכביש הראשי לכוון טבריה
08:30 : צמח : במתחם הקניות ביג שם נקיים את הפסקת הבוקר שלנו.
יש להגיע לתחנות האיסוף לפחות 5 דקות לפני הזמן הנקוב !!
האוטובוס אינו ממתין למאחרים!!
בהרשמתכם לטיול הנכם מצהירים בזאת כי מצב בריאותכם תקין וכושרכם הפיזי והגופני מתאים לאופיו של הטיול כפי שתואר